Drzwi

Drzwi wejściowe

Drzwi są wizytówką domu. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu i pomoc w wyborze najpiękniejszych drzwi zewnętrznych, które oprócz wspaniałej prezencji zapewnią domowi ochronę przed nieproszonymi gośćmi i utratą cennego ciepła. Oferujemy drzwi aluminiowe, stalowe oraz z PCV, więc każdy może znaleźć swój ideał.

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne dopełniają za to doskonale wnętrze domu, nadając mu określonego charakteru i stylu. Nasza firma od lat współpracuje z dostawcami eleganckich i stylowych drzwi wewnętrznych, w celu zapoznania się bliżej z ofertą i obejrzenia modeli wystawowych zapraszamy do naszego salonu firmowego w Brwinowie.

Drzwi z PCV

Idealne rozwiązanie do domu, dzięki swojej termoizolacji i różnorodności designu. Drzwi występują w bardzo wielu stylach i wariantach wzorniczych, co pozwala na dopasowanie ich do własnej wizji domu. Największą zaletą jednak nadal pozostaje niski współczynnik przenikalności cieplnej.

Drzwi aluminiowe

Aluminium to trwałość, elegancja i lekkość. Drzwi z tego materiału polecamy szczególnie do dużych otworów drzwiowych, lub gdy marzą nam się duże przeszklenia. Tego typu wejście będzie lżejsze niż drzwi stalowe, czy z PCV. Pamiętać należy jednak, że drzwi tego typu będą miały niższe parametry bezpieczeństwa. Design aluminium to nowoczesność i elegancja.

Drzwi stalowe

Z powodu bardzo dobrych własności antywłamaniowych drzwi stalowe to doskonałe rozwiązanie do domków jednorodzinnych i boków mieszkalnych. Różnorodne wzory i przetłoczenia pozwalają na wybór wymarzonych drzwi, które ochronią nas przed nieproszonymi gośćmi i zapewnią komfort użytkowania na lata.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij